Systemy rejestracji czasu pracy RCP

Systemy RCP odgrywają coraz większą rolę w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Według użytkowników, już samo zainstalowanie systemu podnosi poziom dyscypliny wśród pracowników, powodując spadek liczby spóźnień i przerw w pracy, co w sposób bezpośredni przekłada się na wydajność pracy. Na ogół systemy RCP są zintegrowane z systemami kontroli dostępu, tworząc jeden duży system nadzoru elektronicznego danego obiektu lub firmy. System RCP jest narzędziem usprawniającym pracę działu kadr, gdyż ma możliwość rejestracji, archiwizowania, a następnie automatycznego rozliczania czasu pracy.
Sam system RCP składa się z jednego lub kilku czytników zamontowanych w kluczowych miejscach np. bramie, drzwiach wejściowych itp. Każdy pracownik na wejściu rejestruje się poprzez przyłożenie karty do czytnika lub np. palca w przypadku czytników biometrycznych. To samo oczywiście powtarza przy wyjściu, by się wyrejestrować. Kolejnym elementem systemu jest oprogramowanie.

W naszej ofercie posiadamy rozwiązania oparte o różne systemy identyfikacji od prostych systemów numerycznych, przez identyfikatory zbliżeniowe (karta zbliżeniowa, chipowa, magnetyczna) ,po najbardziej zaawansowane systemy biometryczne np., (linie papilarne, głos, tęczówka oka). Dostarczane przez nas oprogramowanie ma możliwość integracji z systemami kadrowo-płacowymi, co pozwala na generowanie raportów i sprawozdań.
Możemy zaproponować Państwu nie tylko systemy wiodących producentów w branży zabezpieczeń, ale także nasze autorskie systemy kontroli dostępu. Inspiracją do ich stworzenia były potrzeby klientów, którzy na rynku nie znaleźli satysfakcjonujących rozwiązań. W ten sposób między innymi powstał nasz najnowszy produkt: mobilny czytnik do rejestracji czasu pracy o nazwie mobil RCP 1