Systemy domofonowe i video-domonofonowe

Systemy domofonowe i video-domofonowe zapewniają użytkownikom jednocześnie wygodę i bezpieczeństwo. Obecnie największą popularnością cieszą są instalacje video-domofonowe montowane zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz firmach. Najważniejszą funkcją video-domofonu, jak wskazuje sama jego nazwa, jest możliwość identyfikacji (np. obejrzenia na ekranie LCD) dzwoniącej osoby. Bez wychodzenia z obiektu, oddaleni nawet o 300 m od wejścia, możemy zobaczyć obraz z panelu zewnętrznego i nawiązać również kontakt werbalny z wchodzącym.
O zaletach wynikających z posiadania instalacji domofonowej w dzisiejszych czasach nie trzeba już raczej nikogo przekonywać. Podejmując konkretne decyzje zakupowe, oprócz kwestii technicznych, warto zwrócić uwagę także na materiał z jakiego wykonane są urządzenia. Ważne jest np. by panel wejściowy był trwały , odporny na rdzę i uszkodzenia mechaniczne.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo różnego typu urządzenia domofonowe i video-domofonowe. Od bardzo prostych analogowych po urządzenia cyfrowe z dużą gamą dodatkowych funkcjonalności takich jak np. możliwość sterowania bramą, oświetleniem, a także z opcją czytnika kart, który pozwala użytkownikowi na otwarcie drzwi po przyłożeniu karty.
Chętnie pomożemy Państwu na każdym etapie inwestycji.