Systemy telewizji przemysłowej CCTV

Skrót CCTV („Closed Circuit TeleVision”), w najprostszym tłumaczeniu oznacza telewizję w układzie zamkniętym, nazywany jest także systemem nadzoru wizyjnego. Jest niezwykle popularnym narzędziem ułatwiającym ochronę mienia i osób. Instalowany w budynkach użyteczności publicznej, firmach oraz innych obiektach własności prywatnej, pozwala na wyeliminowanie zdarzeń przestępczych lub służy jako narzędzie wspierające analizę tych zdarzeń. Rozwiązania CCTV mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Właściwie skonfigurowany system CCTV powinien być łatwy i funkcjonalny w eksploatacji, oraz zapewniać doskonałej jakości obraz zarówno w świetle dziennym jak i w nocy, by w razie potrzeby zapis z monitoringu mógł zostać wykorzystany np. jako materiał dowodowy pozwalający na odszukanie i ukaranie sprawców.

W ofercie firmy FM-SERWIS znajdziecie Państwo nowoczesne kamery umożliwiające skuteczną obserwację terenu zarówno w dzień jak i w nocy, niezawodne w każdych warunkach pogodowych.
Naszym klientom oferujemy przede wszystkim rozwiązania oparte na technologii cyfrowej, która nie tylko umożliwia zdalny dostęp do obrazów z kamer przez wewnętrzną sieć komputerową, ale także dzięki dużo większej rozdzielczości daje o wiele lepszej jakości obraz, niż stosowane dotychczas systemy oparte na technologii analogowej. Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają użytkownikom szybki i samodzielny dostęp do zarejestrowanych zdarzeń. Oferowane przez nas systemy mają możliwość integracji z innymi już działającymi w obiekcie systemami związanymi np. z kontrolą dostępu, systemem SSWIN, oświetleniem alarmowym i awaryjnym.